Jaka szczoteczka elektryczna?

Szczoteczka elektryczna jeszcze od niedawna była nowością, na którą mogli sobie pozwolić nieliczni. Dziś czasy się zmieniają, a szczoteczki manualne powoli odchodzą w zapomnienie na rzecz szczoteczek (instytut.pl) elektrycznych.Nie ma się czum dziwić, bowiem…

Nie ma się czum dziwić, bowiem te drugie – jak twierdzą specjaliści – są o wiele bardziej skuteczne aniżeli szczoteczki manualne. Trzeba jednak wiedzieć, że szczoteczka elektryczna szczoteczce nie jest równa. Na rynku można znaleźć wiele propozycji. Jak zatem wybrać najlepszą. Otóż wcale nie jest to zadanie łatwe. A to dlatego, że nie ma idealnej szczoteczki elektrycznej. Wszystkie mają swoje wady i zalety. W ofercie najczęściej dostępne są szczoteczki dźwiękowe i obrotowe. Na tym jednak nie koniec. Na rynku dostępne są szczoteczki, których główki mogą wykonywać ruchy oscylacyjne, rotacyjne, rotacyjno-oscylacyjne oraz pulsacyjne. Takie właściwości sprawiają, że szczoteczka elektryczna może jeszcze lepiej spełnić swoje zadanie – dokładnie oczyszczać zęby.

  • Demoty

    Ludzie tęsknią, cierpią, prawie płaczą... to straszne. – Pani Kopacz... Proszę podać się do dymisji i wrócić do poprzedniego zajęcia. Sama Pani widzi jaka jest Pani tam potrzebna.
  • Horoskop - Skorpion

    Przynajmniej do po³udnia nie bêdziesz w kwitn±cej formie. Zaplanuj wszystko z wyprzedzeniem, bowiem mog± Ci siê zdarzaæ spó¼nienia, co¶ pójdzie nie po Twojej my¶li. Popo³udnie u³o¿y siê po Twojej my¶li, koniec z koñcem oka¿e siê i¿ wiele uda³o Ci siê zrealizowaæ z wcze¶niejszych zamierzeñ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>