Jaka szczoteczka elektryczna?Szczoteczka elektryczna jeszcze od niedawna była nowością, na którą mogli sobie pozwolić nieliczni. Dziś czasy się zmieniają, a szczoteczki manualne powoli odchodzą w zapomnienie na rzecz szczoteczek (instytut.pl) elektrycznych.


Jaka szczoteczka elektryczna?

Foto: bi.gazeta.pl


Nie ma się czum dziwić, bowiem te drugie - jak twierdzą specjaliści - są o wiele bardziej skuteczne aniżeli szczoteczki manualne. Trzeba jednak wiedzieć, że szczoteczka elektryczna szczoteczce nie jest równa. Na rynku można znaleźć wiele propozycji. Jak zatem wybrać najlepszą? Otóż wcale nie jest to zadanie łatwe. A to dlatego, że nie ma idealnej szczoteczki elektrycznej. Wszystkie mają swoje wady i zalety. W ofercie najczęściej dostępne są szczoteczki dźwiękowe i obrotowe. Na tym jednak nie koniec. Na rynku dostępne są szczoteczki, których główki mogą wykonywać ruchy oscylacyjne, rotacyjne, rotacyjno-oscylacyjne oraz pulsacyjne. Takie właściwości sprawiają, że szczoteczka elektryczna może jeszcze lepiej spełnić swoje zadanie - dokładnie oczyszczać zęby.
Brak komentarzy.

Dodaj komentarzWychowanie dzieci to poważane i trudne zadanie. Pisząc tego bloga postaramy się ułatwić to Wam - młodym rodzicom. Podpowiemy jaką dietę powinno mieć zdrowe i prawidłowo rozwijające się dziecko i jakie pieluchy najlepiej wybrać. Pieluszki są ważne nie tylko ze względu na wygodę dziecka ale i jego zdrowie. Zapraszamy.

Grudzień 2014

P W Ś C P S N
« listopad   styczeń »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31